Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка товарів з США


Доставка вантажів з США авіа і морським транспортомБудь-який бізнес, який розвивається і розширює зону своєї діяльності, стикається з необхідністю імпортувати товари з усього світу, в тому числі і зі Сполучених Штатів Америки. Доставка товарів з США в першу чергу може поширюватися на вироби, які виробляються або продаються в цій країні за цінами набагато нижче, ніж в інших регіонах світу. «Як таке може бути?» - Можливо, запитаєте ви. Пояснимо: не секрет, що деякі виробники електронних гаджетів, комп'ютерів, автомобілів і брендованого одягу свідомо йдуть на зниження своєї маржі і встановлюють «спеціальні» ціни для цього ринку, стимулюючи таким чином збут на ньому. Тому частина продукції, всупереч логіці, в Сполучених Штатах дешевша, ніж в СНД, а доставка товарів з США може перетворитися на вигідний бізнес. З огляду на це, компанія Wingo йде назустріч побажанням українських імпортерів і надає таку послугу як «доставка з США в Україну».

Переваги авіадоставки вантажів з США в нашій компанії:

Доставка вантажів з США морським транспортом

Доставка вантажів з США морським транспортом

Найбільш популярні способи  авіаперевезення вантажів з США нашими клієнтами, коли товар доставляється на склади нашої компанії в Києві протягом усього лише 4-5 днів. Не менш популярні і морські перевезення з США - їх вибирають клієнти, які цікавляться перевезенням великих обсягів товарів.

Доставка вантажів з США морем здійснюється за маршрутом США-Європа-Україна (в нашу країну вантаж доставляється автомобілем). У цьому випадку термін доставки товару збільшується до 45-60 днів.

Але, в будь-якому випадку, завдяки налагодженим зв'язкам Wingo із західними партнерами доставка з США здійснюється максимально швидко, з гарантією повної безпеки вантажу. При цьому ви кожен день зможете знати, де знаходиться ваш вантаж - за цим стежить менеджер, який очолює цей напрямок.

Тому доставка вантажів з США за допомогою компанії Wingo - це завжди швидко, зручно і вигідно.


Терміни доставки товарів з США в Україну: