Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Морські контейнерні перевезення

Весь спектр послуг з морських контейнерних перевезень
Морські контейнерні перевезення
Морські перевезення - найдешевший, а тому і найбільш популярний в світі спосіб транспортування товарів на великі відстані (особливо, якщо мова йде про великі партії).

Морські контейнерні перевезення

Морські перевезення контейнерів - це найпоширеніший в світі і найдешевший спосіб транспортування вантажів на далекі відстані, особливо якщо мова йде про великі партії товару.

Міжнародні контейнерні перевезення - складний процес, що має багато складових. Персональний консультант нашої компанії, закріплений за вами, допоможе вибрати оптимальний маршрут і підібрати тарифний пакет доставки, оптимізує витрати на кожному з етапів, забезпечить підготовку супровідної документації.

Особливості перевезення вантажів морським транспортом нашою компанією

  • Транспортування в контейнерах всіх основних типів.
  • Налагоджені партнерські відносини з основними операторами вантажних морських перевезень, завдяки чому ми можемо запропонувати своїм клієнтам максимально вигідні тарифи.
  • Мінімальна участь клієнта в процесі відправлення/отримання вантажу.
  • Можливість консолідації вантажів в Китаї.
  • Робота з коносаментами MBL/HBL.
  • Забезпечення максимальної безпеки перевезення, можливість додаткова упаковка.
  • Оперативне реагування на форс-мажорні ситуації.
  • Висока прогнозованість термінів доставки вантажів морем.
  • Контроль статусу доставки.
  • Доставка збірних вантажів для невеликих партій товару.

У Китаї у нашій компанії відкрито власне представництво, що дозволяє нам повністю контролювати всі етапи морської вантажоперевезення. Також, імпортуючи товари з Китаю, ми надаємо клієнтам і перелік додаткових послуг: Інспектуємо постачальника, перевіряємо якість продукції, викуповуємо товар з Таобао, Алибаба і інших популярних торгових майданчиків, здійснюємо валютні операції.

Міжнародні контейнерні перевезення - це доступний і фінансово вигідний спосіб доставки вантажів. Тарифи на морські перевезення відрізняються гнучкістю і залежать від ваги вантажу і типу контейнера. Але розбиратися у всіх тонкощах ЗЕД вам необов'язково. Зосередьтеся на розвиток бізнесу, а ми розробимо для вас оптимальний варіант доставки морем з Китаю, Європи, США, інших 230 країн світу.

Якщо вам необхідна доставка невеликої партії товару, ми відправимо її в збірному контейнері. Збірні вантажі з Китаю сьогодні користуються особливою популярністю, так як дозволяють розширювати асортимент максимально оперативно і без зайвих грошових витрат.

Для тих компаній, які зацікавлені в довгостроковому співробітництві, ми готові стати надійним партнером в сфері морських перевезень. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і ми розробимо для вас максимально вигідну схему вантажоперевезень.


Особливості авіадоставки вантажів з США в нашій компанії
Наша компанія готова запропонувати Вам ефективні рішення по доставці вантажів з США.

Особливості авіадоставки вантажів з Китаю в нашій компанії
Наша компанія готова запропонувати Вам ефективні рішення по доставці вантажів з Китаю.

Особливості авіадоставки вантажів з Кореї в нашій компанії
Наша компанія готова запропонувати Вам ефективні рішення по доставці вантажів з Кореї.