Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Перевезення збірних вантажів

Повний комплекс послуг з перевезення збірних вантажів
Доставка збірних вантажів

Імпорт товарів з-за кордону - невід'ємна частина рітейлу і безлічі інших сфер бізнесу в Україні. Іноді необхідно доставити вантаж вагою в сто кілограм, іноді - в десять тонн. Але і в тому, і в іншому випадку дуже важливо знайти транспортну компанію, яка зможе надати повний комплекс послуг з доставки. І зробити це з дотриманням всіх правил транспортування та митного законодавства України.

Як здійснюється доставка збірних вантажів

Вантажоперевезення збірних вантажів - це транспортування товарів, які належать різним власникам. Кілька невеликих вантажів збираються в один і відправляються за єдиним транспортним документом. Головною перевагою такої доставки є значна економія грошей. Замовник платить тільки за фактичний обсяг свого вантажу, а не за весь контейнер.

До такого формату перевезення звертаються в разі, якщо клієнт замовляє товари з різних магазинів, але хоче отримати їх одночасно, а також коли обсягу вантажу недостатньо для відправки свого повного контейнера.

Міжнародні перевезення збірних вантажів здійснюються в кілька етапів:

  • Компанія-перевізник збирає партії товарів від всіх замовників.
  • Вантажі упорядковано, упаковуються і маркуються на складі.
  • Після оформлення всіх документів здійснюється відправка збірних вантажів.
  • У пункті призначення доставка сортується і розділяється на окремі посилки.
  • Посилки доставляються замовникам.

Щоб бути впевненим у швидкості і якості доставки, необхідно користуватися послугами не просто транспортної компанії, а експертної компанії в сфері ЗЕД. Компанія Wingo має десятирічний досвід в цьому. Наша основна задача - взяти на себе повний комплекс робіт по імпорту, і позбавити замовника від зайвих клопотів і витрат часу, що дозволить вам сконцентруватися на продажу товару.

У чому переваги збірних вантажоперевезень з WINGO

Доставка збірних вантажів з Wingo - вигідне рішення для кожного, кому необхідно оптимізувати витрати. У нас ви зможете замовити доставку з понад 230 країн, розташованих по всьому світу. Далеко не всі служби в Україні здатні працювати в такій географії напрямків.

Міжнародні перевезення збірних вантажів з Wingo - це завжди індивідуальний прорахунок ціни для кожного конкретного випадку і клієнта. Вартість транспортування визначається місцем відправки і кінцевим пунктом доставки, необхідністю документального супроводу угоди. При необхідності ми готові оформити для вас повний пакет документів для подальшої офіційної реалізації товару.

За кожним клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який простежить, щоб міжнародна авто- або авіадоставка збірних вантажів була виконана в узгоджені терміни.

Wingo також надає послугу збірних вантажоперевезень під ключ. Для цього у нас є все необхідне: офіс в Китаї, робота якого дозволяє контролювати всі процеси імпорту товару в Україну. Ми співпрацюємо з компаніями-перевізниками по всьому світу, і здійснюємо доставку чотирма видами транспорту: морським, авіаційним, залізничним і автомобільним.

Що ще варто знати про міжнародну доставку збірних вантажів від WINGO

Wingo працює на ринку з 2009 року - нам довіряють більше 5000 клієнтів.

Команда Wingo здійснює повний цикл робіт по імпорту - від вибору постачальника і забору товару до доставки його на склад клієнта. Ви займаєтеся бізнесом, ми - вирішуємо всі питання по доставці товару.

Безперервна комунікація і відповідальність - це основа сервісу Wingo. Ми розповімо вам правила вантажоперевезень, розрахуємо індивідуальну вартість замовлення і відповімо на будь-які питання.

Міжнародна авіа- або автоперевезення збірних вантажів вимагає грамотної побудови процесу, а також наявність системного виходу власного контейнера. Не кожна компанія може надати високу якість послуг з простої причини - фахівці не мають чітко налагодженою технологією і послідовністю роботи. Нерідко подібні фірми встановлюють високі тарифи на свої послуги, змінюють їх процесі співпраці і не виконують зобов'язання за термінами.

З Wingo ви не будете турбуватися про організаційні нюанси. Збірні авіа- і автоперевезення з нашою компанією - це просто, швидко і вигідно.Компанія Wingo доставляє збірні вантажі морем в Україну з 230 країн світу.
Доставка збірних вантажів морем
Транспортування товарів кораблями - один з найстаріших методів перевезення вантажів, але і сьогодні він не втрачає своєї актуальності. Клієнтів у нас приваблює низька вартість доставки навіть великогабаритного багажу.