Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Міжнародна експрес-доставка вантажів

Термінова доставка вантажів з 230 країн за 5 днів
Міжнародна експрес-доставка вантажів

Експрес-доставка - це максимально швидка перевезення невеликих вантажів. Зазвичай таке транспортування означає, що товар буде доставлений «від дверей до дверей». При цьому замовник може моніторити стан доставки на кожному етапі.

Найчастіше міжнародну експрес-доставку товарів замовляють для отримання листів, документів, електроніки, косметики, одягу та інших негабаритних вантажів. Підвищеним попитом користується послуга і у тих, хто регулярно замовляє товари на великих торгових майданчиках, таких як: Alibaba, Aliexpress або Taobao.

Вага і габарити експрес-посилок завжди мають обмеження. Зазвичай труднощів не виникає, якщо вантаж важить менше 300 кг. Але і при необхідності терміново доставити важчу посилку, фахівці нашої компанії обов'язково дадуть собі раду.

Ми розуміємо, що в більшості випадків вантажі, що вимагають швидкої доставки, володіють великою цінністю для замовника. І не завжди мова йде про грошову складову. Нам довіряють міжнародну експрес-доставку важливої документації, медикаментів, подарунків. У свою чергу, ми гарантуємо повне збереження посилки і рекордні терміни експрес-доставки вантажу.

Як здійснюється швидка доставка вантажів з WINGO

Експрес-доставка вантажів між країнами здійснюється за допомогою автомобільного або авіатранспорту. Перевезення по морю в таких випадках практично не використовуються через їх тривалості.

Послуга швидкої доставки товарів в компанії Wingo передбачає:

 • максимально оперативну транспортування вантажу;
 • доставку кур'єром до дверей;
 • моніторинг руху посилки на всьому шляху проходження;
 • митне оформлення, декларування товару, вирішення інших бюрократичних питань;
 • абсолютну конфіденційність відомостей.
Міжнародна експрес-доставка вантажів

Наші фахівці підберуть оптимальний маршрут, заздалегідь прорахують термін отримання посилки. Щоб ви могли контролювати ситуацію, ми даємо можливість клієнтам моніторити стан замовлення, в будь-який час відстежуючи місцезнаходження вантажу.

Щоб знизити ризик непередбачених ситуацій в дорозі, ми настійно рекомендуємо страхувати відправлення. Вартість експрес-доставки товарів зі страховкою і без неї відрізняється несуттєво. Але при цьому в разі поломки або втрати товару, ви отримаєте повне або часткове відшкодування.

Переваги експрес-доставки товарів компанією WINGO

 • Індивідуальний план доставки посилки для кожного клієнта.
 • Відстеження відправлення на всьому шляху проходження.
 • Безпека доставки і повна секретність відомостей.
 • Якісна упаковка вантажу і гарантія його збереження.
 • Ваш особистий менеджер - оперативне вирішення всіх непередбачених ситуацій.
 • Дотримання точних термінів прибуття замовлення.
 • Оформлення всієї необхідної документації під ключ.

Ми доставляємо експрес-посилки з США, Китаю, Європи — всього 230 країн, розкиданих по всій земній кулі. Стандартний термін отримання термінового відправлення - 3-5 днів. І це з урахуванням митного очищення!

Винятки рідко, але бувають, якщо оформлення послуги експрес-доставки довелося на дні національних свят в країні відправлення або отримання.