Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Пошук постачальників в Китаї

Повний комплекс послуг з пошуку постачальників в Китаї
Пошук постачальників в Китаї

Ми надаємо Вам професійну допомогу в пошуку постачальників з Китаю.

Китай - центр світової торгівлі. Кілька десятиліть тому ця країна стала безумовним лідером за обсягом виробленої продукції, а найвідоміші виробники Європи і США давно перенесли сюди свої виробничі потужності. Тому сьогодні уявити собі виробничий або торговий бізнес, який жодним чином не пов'язаний із закупівлями в Піднебесній, просто неможливо.

Надійні постачальники з Китаю - цінний ресурс будь-якого підприємства. Але знайти їх самостійно - завдання непросте:

 • по-перше, вибирати продавця доведеться з величезної кількості потенційних партнерів;
 • по-друге, не знаючи мови, культури, особливостей бізнес-середовища, потрібно буде налагодити з обраною компанією довгу та плідну співпрацю.

Все це не так просто, як може здатися на перший погляд. Труднощі в роботі з Китаєм можуть виникнути навіть на грунті культурних відмінностей, не кажучи вже про якість товару.

На щастя, вихід є завжди: знайти перевірених постачальників товарів з Китаю можна за допомогою професійних посередників. Таку послугу надає своїм клієнтам і компанія Wingo. Не важливо, в якій сфері ви працюєте, ми готові приступити до пошуку постачальників в Китаї, щоб в найкоротший термін розширити ваш асортимент продукцією високої якості.

Як ми здійснюємо пошук постачальників товарів з Китаю

Щоб знайти постачальника в Китаї, вам досить просто залишити заявку на сайті. А далі наші фахівці приступлять до роботи: самі знайдуть відповідних партнерів з урахуванням всіх ваших побажань, допоможуть укласти договір, організують доставку вантажу в Україну.

Більш детально процес пошуку постачальників в Китаї компанією Wingo виглядає так:

 1. Ви заповнюєте форму заявки на пошук продавця.
 2. Наші фахівці уточнюють і погоджують всі деталі, бажані параметри, і приступають до пошуку.
 3. Через кілька днів ми направляємо вам пропозицію з переліком найбільш підходящих виробників, їх контактами, описом, цінами і фотографіями товарів.
 4. Після узгодження результатів проміжного пошуку, ми замовляємо і оперативно доставляємо вам зразки продукції від обраного постачальника.
 5. Якщо обрані товари повністю підходять вам, ми проводимо контрольну перевірку надійності постачальника, ще раз перевіряємо всі умови продажу (ціну, якість, терміни доставки, наявність необхідної кількості товару і т.д.) і замовляємо оптову поставку.
 6. Оформляємо всі необхідні документи і готуємо вантаж з Китаю до відправки.
 7. Замовник може контролювати стан доставки на кожному етапі.
 8. Здійснюємо поставку вантажу в обумовлені в контракті терміни. При необхідності проводимо митне очищення і оформляємо документи для постановки продукції на облік.

Чому варто довірити пошук китайських постачальників саме WINGO

Професійна допомога в пошуку постачальників з Китаю в Україну - це завжди економія часу і мінімізація ризиків. А співпраця з Wingo - це найшвидший пошук контрагента в Китаї і гарантія вдалої оборудки.

Наші переваги:

 • Гарантія збереження вантажу. Ми страхуємо все поставки, тому наші клієнти завжди впевнені у відсутності ризиків.
 • Велика база постачальників. Wingo не перший рік працює з Піднебесної, і ми вже зібрали значний список надійних виробників.
 • Солідний досвід в переговорах з китайськими продавцями, укладанні контрактів і контроль за постачаннями.
 • Індивідуальний розрахунок вартості послуг для кожного клієнта. Незалежно від того, чи замовляєте ви доставку товарів дрібним оптом, або плануєте закупівлю великої партії, ми прорахуємо оптимальну вартість доставки з урахуванням всіх параметрів.
 • Персональний помічник. За кожним нашим клієнтом закріплений особистий менеджер, який допоможе розібратися у всіх нюансах замовлення.
 • Моніторинг доставки на всіх етапах. Замовник може відстежувати стан посилки на будь-якому відрізку часу.
 • Оптимальні маршрути транспортування вантажу. Ми відправляємо вантажі морським і повітряним транспортом, в залежності від побажань замовника щодо швидкості доставки.

І ще 5 причин довірити пошук постачальників професіоналам:

 • Ви економите час і гроші на відрядження в Китай.
 • Ви завжди впевнені в якості товарів і гарантії виконання зобов'язань за контрактом.
 • Ви отримуєте послугу під ключ і можете повністю зосередитися на розвитку свого бізнесу.
 • Вам не потрібно самостійно перевіряти кожну партію товару - все зроблять наші фахівці перед відправкою і після прибуття вантажу в Україну.
 • Ви не турбуєтеся про повернення бракованого або неякісного товару - ми беремо рішення всіх спірних питань на себе.

Вибираючи Wingo, ви вибираєте високу якість товарів, рекордну швидкість поставок і абсолютну безпеку ведення бізнесу. Завдяки налагодженій схемі роботи і великому досвіду співпраці з китайськими виробниками, ми швидко знаходимо постачальників в Китаї і організуємо поставки вантажів в Україну.