Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Митне оформлення вантажів

Повний комплекс послуг з розмитнення вантажів
Митне оформлення вантажів
Команда висококваліфікованих фахівців Wingo розмитнює вантажі швидко і за вигідними тарифами.

Перетин кордону для більшості категорій товарів не є безкоштовним - держава стягує податок. При цьому процедура має безліч тонкощів, які необхідно враховувати, збираючись замовляти товари з інших країн, або пересилаючи продукти власного виробництва на продаж. Тому навіть досвідчені бізнесмени, постійно здійснюють імпорт або пересилання вантажів за кордон, стикаються з проблемами при розмитненні та замитнення імпортних і експортних вантажів.

Щоб уникнути плутанини і зробити все як правильно, але й швидко, краще довірити митне оформлення вантажу професіоналам. Компанія Wingo допомагає українському бізнесу не тільки доставити товари практично з будь-якого куточка земної кулі, а й перевезти їх через кордон, не порушуючи жодного закону.

Які послуги з митного оформлення вантажів надає WINGO

Ми виконуємо такі роботи з митного оформлення імпорту:

 1. Розраховуємо митну вартість товару, визначаємо розміри мит і зборів.
 2. Складаємо перелік документів, необхідний для митниці.
 3. Збираємо всі потрібні документи для перетину товаром кордону.
 4. Визначаємо спеціальний код товару згідно з офіційним українському класифікатором для зовнішньоекономічної діяльності.
 5. Отримуємо всі необхідні дозвільні папери.
 6. Повністю контролюємо процедуру розмитнення/замитнення товарів, що перетинають кордони держави.
 7. Відстоюємо і захищаємо прав і інтереси клієнта в митних органах.
 8. Відповідаємо на всі питання клієнтів, що стосуються митно-брокерських послуг.

З нашою допомогою ваші вантажі гарантовано перетнуть кордони швидко і без проблем.

Коли митним оформленням вантажів і товарів підприємець займається самостійно, на отримання та оформлення всієї необхідної документації може піти цілий тиждень, адже отримати, запевнити і надати митниці доведеться безліч паперів. Особливо затягується процес, якщо ви відправляєте або отримуєте вантажі з-за кордону вперше, і не знаєте тонкощів системи.

Весь цей час ваш бізнес простоює, а ви витрачаєте дорогоцінні дні на діяльність, яку цілком могли б делегувати. Замовивши послугу митного оформлення вантажів в нашій компанії, ви пройдете всю процедуру всього за один день.

Переваги співпраці з WINGO з оформлення вантажів на митниці

Наша компанія існує більше 10 років. За цей час фахівці фірми детально вивчили особливості митного законодавства України. А великий досвід дозволяє їм оперативно справлятися з будь-якими труднощами, що виникають в процесі перевезення вантажів з однієї країни в іншу.

Митне очищення вантажів з допомогою компанії Wingo має безліч переваг, це:

 1. Максимальна швидкість твори всіх необхідних операцій.
 2. Широкий спектр митно-брокерських послуг.
 3. Персональний консультант для кожного клієнта, готовий по поличках розкласти всі незрозумілі моменти в процесі перевезення вантажу через кордон.
 4. Оформлення всієї необхідної митницею документації з урахуванням індивідуальних особливостей вантажів і вимог замовника.

Митно-брокерські послуги від Wingo - гарантія вашого спокою. З нами оформлення вантажу на митниці стане справою швидким і легким. А ви зможете витратити свій час на розвиток бізнесу, а не на вивчення тонкощів митного законодавства.

Крім митного оформлення, наша компанія займається і вантажними перевезеннями з-за кордону / за кордон. З нами ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш вантаж доїде до пункту призначення в цілості й схоронності. А якщо в процесі закупівлі товару, у вас виникнуть питання, ми пояснимо все неточні і незрозумілі моменти зі списку правил перевезення різного роду вантажів через кордон держави. У будь-якому випадку, ви завжди зможете розраховувати на підтримку представників компанії і їх готовність зробити все можливе для вашої зручності.Перелік документів для митного оформлення.