Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Відповіді на популярні питання


В даному розділі зібрані найбільш поширені запитання стосуються вантажоперевезень:

Яка вартість доставки за 1 кг?

Вартість доставки розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів. Вартість доставки за 1 кг залежить від: напрямки, ваги і габаритів вантажу, типу доставки, а також виду доставляється продукції. Наші менеджера оперативно допоможуть Вам розрахувати вартість доставки вантажу 1 кг виходячи з перерахованих факторів.

З якими країнами ви співпрацюєте?

У нас тісні зв'язки з понад 200 країнами світу. Наші партнери протягом багатьох років допомагають нам і сприяють тому, щоб Ви якомога швидше отримали свій товар або відправили його в потрібне місце. Ми є єдиною компанією з такою великою кур'єрською мережею по всьому світу.

Які товари доставляєте?

Наша компанія вже більше 10 років займається доставкою товарів - експортом і імпортом тільки тих товарів, які не входять до списку небезпечних вантажів (в т.ч. акумуляторні батареї та пристрої, які їх містять) і заборонених товарів відповідно до Митного Кодексу України.

У чому вигода "Експрес-доставки"?

Експрес-доставка - це доставка Вашого вантажу "під ключ" до 5 днів з будь-яких країн світу. У терміни входить - паркан вантажу від постачальника незалежно від його місцезнаходження, без відправки постачальником вантажу на склад. Тим самим ми економимо і час на внутрішню доставку, і кошти на її організацію. Даний вид доставки включає в себе абсолютно всі витрати в т.ч. і митні платежі.