Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка товарів з Ізраїлю


Доставка вантажів з Ізраїлю авіа і морським транспортомКомпанія «Wingo» працює в багатьох країнах, однією з таких країн є Ізраїль. Різноманітні товари, серед яких одяг, обладнання, а також речі індивідуального вжитку - все це можна швидко доставити з Ізраїлю в Україну, скориставшись послугами компанії «Wingo».


Доставка вантажів з Ізраїлю здійснюється наступними способами:
- Авіадоставка
- Морські перевезення товаруПереваги авіадоставки вантажів з Ізраїлю в нашій компанії:


Доставка проводиться "під ключ", а послуги кур'єра в Ізраїлі і послуги наших митних брокерів - не тарифікуються!

Спеціально для зручності наших клієнтів, принцип роботи в Ізраїлі продуманий таким чином, що Вам не потрібно завозити самостійно товар до нас на склад - наш кур'єр його забере безкоштовно. Для цього під час оформлення замовлення, Вам потрібно просто вказати точну адресу, звідки необхідно забрати товар.

Вантажоперевезення з Ізраїлю здійснюються за наступним принципом: перед відправкою товару в Україну Вам необхідно надати інвойс і пакувальний лист. Після узгодження всіх питань, що стосуються упаковки товару, а також способу доставки, товар відправляється в Україну.

Доставка з Ізраїлю з компанією «Wingo» позбавить Вас труднощів під час оформлення документів, простоювання в чергах, і так далі. Ваше замовлення буде доставлене і передане Вам вже після проходження митного кордону.

Терміни доставки:

Доставка товаров із Ізраїлю займає - 4-5 днів (авіадоставка).