Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Аргентини


Компанія Wingo здійснює експрес-авіадоставку вантажів з Аргентини всього за 4-5 днів (з урахуванням митного оформлення вантажу).

Переваги авіадоставки вантажів з Аргентини в нашій компанії:

Товари з Аргентини
Доставка вантажів з Аргентини авіа- і морським транспортом.Аргентина - друга за величиною і третя за населенням країна в Південній Америці. Після початку активної приватизації в 1990-х роках економіка країни стала швидко розвиватися. В Аргентині розвинені такі галузі як автомобіле, авіа і суднобудування, виробництво обладнання, добре розвинені легка і харчова промисловість.

Основні групи товарів, які експортує Аргентина - це продукти харчування, обладнання для різних сфер промисловості, авто і авіатранспорт, а також продукція легкої промисловості.

Вантажі з Аргентини доставляють морським і авіатранспортом. Перевезення морським транспортом дешевше, але займає набагато більше часу. А авіадоставка вантажів з Аргентини - найшвидший і безпечний спосіб транспортування, його зазвичай вибирають для перевезення цінних товарів.

Вам потрібен максимально безпечний спосіб вантажоперевезення з Аргентини в лічені дні, при цьому Ви хочете приймати мінімальну участь в процесі доставки?

Залиште заявку, і наші менеджери оперативно підготують для Вас вигідну пропозицію!