Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Австралії


Мабуть, Австралія - ​​найвіддаленіша від нас велика, з розвиненою промисловістю країна. Проте, незважаючи на відстань в 15 000 км, компанія Wingo здійснює експрес-авіадоставку вантажів з Австралії всього за 4-5 днів (з урахуванням митного оформлення вантажу)!

Переваги авіадоставки вантажів з Австралії в нашій компанії:

Товари з Австралії
Доставка грузов из Австралии авиа- и морским транспортомДоставка вантажів з Австралії авіа- і морським транспортом. Австралія - ​​країна з чудово розвиненою економікою, це аграрно, індустріально і постіндустріально розвинений центр. Австралія знаходиться на шостому місці в світі по ВВП в розрахунку на душу населення. Країна посідає друге в світі місце за можливостями для розвитку людського потенціалу, в 2011 і 2014 роках 4 австралійських міста потрапили в десятку кращих для проживання в світі за рейтингом «World's most liveable cities».

Стрімкий розвиток економіки Австралії почався на початку 20 ст. завдяки підвищенню цін на сировинні ресурси, які експортуються країною у великих кількостях. Розумно використавши одержаний  капітал від цієї статті доходів, Австралія диверсифікувала економіку, успішно сприяла розвитку важкої і легкої промисловості, аграрного сектора.

На сьогодні в Австралії високо розвинені сільське господарство, хімічна, електротехнічна, металургійна галузі промисловості і автомобілебудування. Основні товари, що експортуються з Австралії - шерсть, продукти харчування, одяг і взуття, сировина та обладнання для важкої / легкої промисловості, автомобілі.

Доставка вантажів з Австралії здійснюється морським або авіатранспортом. Перевезення морем вимагає більше часу, авіадоставка ж дозволяє отримати вантаж у лічені дні, забезпечивши при цьому максимальний рівень його безпеки.

Шукаєте швидкий і безпечний спосіб вантажоперевезення з Австралії в терміни до 5 днів, «під ключ»?

Залиште заявку, і наші менеджери оперативно підготують для Вас вигідну пропозицію!