Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Бразилії


Наша компанія здійснює термінову авіадоставку вантажів з Бразилії в терміни до 5 днів, включно з митним офрмленням вантажу.

Переваги авіадоставки вантажів з Бразилії в нашій компанії:

Товари з Бразилії
Доставка вантажів з Бразилії авіа і морським транспортомБразилія відома у всьому світі не тільки як батьківщина сильної збірної команди по футболу, але і як країна з великим експортним потенціалом. Бразилія – це ​​найбільший світовий виробник сільськогосподарської продукції, продукції важкої і легкої промисловості. Бразилія експортує каву, какао-боби, сою, апельсиновий сік, тканини, взуття, електротовари (комп'ютерну техніку, і ін.), Сталь, літаки, вертольоти, автомобілі, автобуси, і ін.

Економіка країни швидко розвивається, ставши першою за величиною в Латинській Америці. У Бразилії чудова динаміка в залученні іноземних інвестицій, останні роки великі інвестиції залучают навіть менш економічно розвинені північно-західні провінції країни.

Зазвичай товари з Бразилії доставляються морським і авіаційним транспортом. Доставка морським транспортом дешевша, але займає набагато більше часу. У той же час, авіадоставка значно виграє за термінами, також цей вид транспортування забезпечує найвищу безпеку вантажів. Таким чином, доставку вантажів з Бразилії часто здійснюється саме авіатранспортом, особливо, якщо мова йде про цінні вантажі.

Компанія Wingo здійснює доставку вантажів з Бразилії з розмитненням в рекордні терміни - 5 днів. При цьому ми беремо на себе жорсткі зобов'язання щодо термінів.

Якщо для Вас важливі терміни і максимальна безпека вантажу, якщо Вам потрібні білі документи з ПДВ - скористайтеся нашими послугами вантажоперевезення авіатранспортом з Бразилії.

Телефонуйте або залиште заявку - ми підрахуємо вартість доставки, максимально враховуючи Ваші потреби та інтереси.