Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Франції


Компанія Wingo пропонує авіадоставку вантажів з Франції «під ключ» і в короткі терміни.

В силу географічних особливостей, Франція має доступ до важливих транспортних шляхів. Відповідно, доставка вантажів може відбуватися морським, авіаційним або автомобільним транспортом. Кожен з варіантів має власні перевагами, які підходять для різних типів вантажів. Авіадоставка вантажів з Франції залишається найшвидшим варіантом, оскільки термін перевезення становить всього 4-5 днів, включаючи розмитнення. Істотна економія часу відбувається за рахунок наявності власного митного терміналу компанії, який знаходиться в Борисполі. Компанія також пропонує послуги фрахту і надає персонального менеджера, який візьме на себе підготовку всієї супровідної документації.

Переваги авіадоставки вантажів з Франції в нашій компанії:

Товари з Франції

Доставка вантажів з ФранціїФранцузька Республіка - розвинена індустріально-аграрна країна, яка знаходиться в Західній Європі. У світі Франція займає одне з передових місць у промисловому виробництві. Завдяки своєму вигідному географічному розташуванню, країна має суттєві переваги в торгових відносинах. Зокрема, республіка має виходи на важливі торговельні шляхи. Доставка вантажів морем з Франції може відбуватися Атлантикою, Середземним морем або через Ла-Манш.

За рахунок розвиненої промисловості, машинобудування становить значну частку експорту країни. Мається на увазі не лише створення транспортних засобів, а й транспортного обладнання та іншої машинобудівної продукції. Крім того, серед експортних товарів присутні товари хімічного походження, продовольчі товари, напівфабрикати та інші.

Якщо Вам потрібно доставити вантаж з Франції або навпаки, достатньо всього лише оформити заявку. Менеджери нашої компанії в короткі терміни представлять підрахунок оптимальної вартості послуг.