Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Гонконг


Доставка вантажів з Гонконгу

Компанія Wingo виконує авіадоставку вантажів з Гонконгу «під ключ». Крім послуги фрахту, компанія також надає послуги повного оформлення супровідної документації. Персональний менеджер забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розмитнення вантажів відбувається на власному митному терміналі компанії, що істотно заощаджує час.


Переваги авіадоставки вантажів з Гонконгу в нашій компанії:


Товари з Гонконгу


Гонконг - це особливий адміністративний район Китаю і знаходиться він на південному-сході країни. Район розташований на однойменному острові і включає в себе кілька дрібних островів, а також півострів.

Основну частку експорту, який припадає на Гонконг, займає електроніка, текстиль, вироби з пластику, одяг і різноманітна техніка. Економіка району базується на вільному ринку, що стало спадщиною від британської імперії, чиєю колонією Гонконг був до 1997 року. Сприятливі економічні умови створюють можливість до базування штаб-квартир світових виробників електроніки і техніки саме в Гонконзі. Після 1997 року, коли регіон зачепила азіатська криза, економіка істотно послабилася, але після того настав період стрімкого відновлення і зростання. Сьогодні це економічно розвинений регіон, через який проходить велика кількість вантажів з Південного Китаю.

Оскільки Гонконг розташований на острові, доставка вантажів з регіону відбувається морським або повітряним шляхом. Авіадоставка вантажів з Гонконгу дозволить заощадити час і доставити вантаж в межах 4-5 днів, включаючи розмитнення. Безпека таких перевезень незмінно перебуває на високому рівні. Проте, доставка вантажів морем з Гонконгу має не меншу популярність.

У разі необхідності вантажного перевезення з Гонконгу, залиште заявку. Наші менеджери швидко підготують для Вас вигідну пропозицію.