Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Японії


Компанія Wingo здійснює авіадоставку вантажів з Японії всього за 4-5 днів.
Зверніть увагу, що цей гарантований термін включає також розмитнення вантажу, при цьому розмитнення абсолютно безкоштовне!

Переваги авіадоставки вантажів з Японії в нашій компанії:

Товари з Японії

Доставка вантажів з Японії авіа і морським транспортомЯпонія, маючи відносно невелику територію, посідає третє місце у світі за обсягами ВВП. Також країна є четвертим за величиною в світі експортером. Столиця Японії Токіо – це найбільшим в світі фінансовий центр. Так, наприклад, Токійська біржа - друга за величиною в світі.

Японські компанії мають найбільші виробничі потужності, випускаючи різноманітні транспортні засоби, споживчу (смартфони, планшети, фотоапарати, і ін.) І побутову електроніку, устаткування, верстати, хімічні засоби, одяг, продукти харчування, і багато іншого. При цьому сектор послуг в країні приносить близько 75% ВВП.

Серед японських промислових компаній - всесвітньо відомі Toyota, Nissan, Mazda, Subaru, Mitsubishi, Sony, Nikon, і багато-багато інших.

Однією з національних рис японців є працьовитість, завзятість і перфекціонізм. Завдяки цьому, японські товари відрізняються неперевершеною якістю, легкістю у використанні і високою надійністю.

Вантажі з Японії доставляються морським і авіатранспортом. Морський транспорт дозволяє доставляти вантажі за нижчими тарифами, але при цьому терміни доставки складають кілька тижнів. Авіатранспорт ж дає можливість доставляти вантаж максимально швидко (за 4-5 днів - в нашій компанії), також цей вид транспорту найнадійніший і безпечний.

Якщо Вам потрібна безпечна доставка вантажу з Японії «під ключ», в терміни до 5 днів і з оформленням білих документів - звертайтеся до наших менеджерів, ми швидко підготуємо для Вас комерційну пропозицію.