Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Казахстану


Компанія Wingo виконує авіадоставку вантажів з Казахстану. У нас Ви отримуєте комплекс послуг «під ключ» і оптимальну вартість.


Доставка вантажів з Казахстану може виконуватися авіа або автотранспортом. Авіатранспорт користується великою популярністю, оскільки такий варіант передбачає порівняно короткі терміни доставки. Авіадоставка вантажів з Казахстану займає 4-5 днів, включаючи розмитнення. У свою чергу, розмитнення відбувається на власному терміналі компанії в Борисполі. Гарантії безпеки товару, в разі такої доставки, незмінно високі. Компанія Wingo надає послуги фрахту, а підготовкою всієї супровідної документації займається персональний менеджер. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечений.


Переваги авіадоставки вантажів з Казахстану в нашій компанії:


Товари з Казахстану

Доставка вантажів з Казахстану

Республіка Казахстан - країна, яка знаходиться в двох частинах світу. Більша її частина розташована на території Азії, а менша належить до Європи. Має вихід до Каспійського моря. Промисловість Казахстану охоплює спільні з західними компаніями виробництва. Зокрема, мова йде про таких гігантів як: Samsung, LG, Bosch, Panasonic, Chevrolet та інших. Крім того, в країні розвинена видобувна промисловість. Активно розробляються родовища з видобутку уранової, мідної, свинцево-цинкової, залізної та інших руд.

Основним експортним товаром є нафта, продаж якої формує бюджет країни. Не менш важливим експортним продуктом Республіки Казахстан є «Мінеральні продукти». Продукти вищезазначених виробників також грають важливу роль в міжнародній торгівлі країни.

При необхідності авіадоставки вантажу з Казахстану або навпаки, наші менеджери оперативно підрахують вартість. Необхідно лише подати заявку.