Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка товарів з Німеччини


Якщо nерміни добігають кінця і Вам необхідно забезпечити  максимальнубезпекувантажу при перевезеннях з Німеччини, краще рішення - це авіадоставка. Наша компанія здійснює термінову авіадоставку вантажів з Німеччини «під ключ» в терміни до 5 днів.

Переваги авіадоставки вантажів з Німеччини в нашій компанії:

Товари з Німеччини
Доставка вантажів з Німеччини авіа і автомобільним транспортомНімеччина - це промисловий центр ЕС з найбільшою в Європі і п'ятою в світі економікою. Так, в 2013 р ВВП країни склав 3 636 млд.дол. Згідно індексу розвитку людського потенціалу, країна знаходиться на 5-му місці в світі. У Німеччині високорозвинена важка промисловість і машинобудування, хімічна галузь, фармакологія, легка промисловість. У той же час, економіка Німеччини постіндустріальна, і на промисловість припадає менше 40% ВВП країни, а 60% ВВП створюється в сфері послуг.

Знак «Made in Germany» у всьому світі є символом найвищої якості. Німецькі товари високотехнологічні, надійні і зручні у використанні. Країна є одним зі світових лідерів за обсягами продукції, що експортується.

Основні експортовані з Німеччини види продукції: автотранспорт, судна, поїзди, обладнання, продукція хімічної промисловості, побутова техніка, товари для будинку, дитячі іграшки, лікарські препарати, годинник і годинникові механізми, набори для моделювання, і багато іншого.

Вантажі з Німеччини в країни Європи зазвичай доставляються автомобільним та авіатранспортом, в далеке зарубіжжя - морським і авіатранспортом. Авіатранспорт дозволяє забезпечити найменший термін доставки, а також найвищу безпеку вантажів. Тому авіадоставку вантажів з Німеччини використовують для переміщення цінних вантажів.

Потрібне швидке перевезення вантажів, перевезення цінних вантажів з Німеччини? Наша компанія готова здійснити доставку в найкоротші терміни. Для підрахунку вартості просимо залишити заявку або зателефонувати за номером: +38 (067) 249-31-54