Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Таїланду


Потрібна швидка, максимально безпечна доставка вантажів з Таїланду, «під ключ»?
Наша компанія організовує авіадоставку всього за 4-5 днів, з урахуванням митного офрмлення.

Переваги авіадоставки вантажів з Таїланду в нашій компанії:

Товари з Таїланду

Доставка вантажів з Таїланду авіа і морським транспортомТаіланд - промислово-аграрна країна на Далекому Сході. Для світової економіки країна представляє інтерес, перш за все, як великий експортер електроніки і комплектуючих для комп'ютерної техніки, ювелірної продукції, продукції нафтопрому, меблів, а також своїми автоскладальними потужностями. У Таїланді розвинена текстильна і харчова промисловість. Також країна є одним зі світових лідерів з постачання рису, фруктів, натурального каучуку (перше місце в світі) і джуту. І, звичайно ж, вагому роль в економіці країни відіграє туризм.

Експорт Таїланду в 2013 році склав  128 млд.дол.

В Україну з Таїланду завозять, в основному, комп'ютери та аксесуари до них, жорсткі диски, електроприлади, пластмасові та гумові вироби, продукти харчування, меблі.

Зазвичай для доставки вантажів з Таїланду використовується авіатранспорт, оскільки він, по-перше, дозволяє отримати товар в стислі терміни, а по-друге - забезпечує найбільшу безпеку вантажів. Також товари з країни доставляються в контейнерах морем. У більшості випадків, проводиться доставка з Бангкока, столиці Таїланду, однак, також із інших промислових регіонів країни.

Щоб дізнатися вартість вантажоперевезення з Таїланду, залиште  заявку за допомогою форми або по телефону. Ми надішлемо Вам пропозицію в найкоротші терміни.