Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка з Австрії


Наша компанія здійснює авіадоставку вантажів з Австрії за 4-5 днів (включаючи розмитнення), всі роботи проводяться нами «під ключ» з мінімальним залученням замовника.

Переваги авіадоставки вантажів з Австрії в нашій компанії:

Товари з Австрії
Доставка з АвстріїАвстрія - одна з найбільш економічно розвинених країн Європи, вона посідає дев'яте місце в світі за рівнем доходу на душу населення. У 2012 році експорт Австрії (з населенням трохи більше 8 млн. чол.) склав  226 млд.дол. Економіка країни характеризується низькою інфляцією (2,1% в 2013 році).

В Австрії розвинений гірськолижний туризм, машинобудування, хімічна та електротехнічна промисловість, виробництво зброї та штучних кристалів, текстильна і харчова промисловість. Основним імпортером австрійської продукції є Німеччина. Німеччина ж лідирує за обсягами інвестованих коштів в австрійську економіку.

Австрія експортує товари хімічної та лісової промисловості, різне обладнання. У всьому світі цінують австрійське вогнепальну і холодну зброю (мисливську, бойову, спортивну), і, звичайно ж, кристали Сваровскі.

В основному, доставку вантажів з Автрії по Європі здійснюють автомобільним або авіатранпортом. Доставка автомобільним транспортом дешевша, але вимагає більше часу. Авіадоставку клієнти часто обирають з міркувань безпеки.

Щоб оперативно отримати підрахунок вартості вантажоперевезення з Австрії, просимо звертатися до наших менеджерів.