Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка з Бельгії


Компанія Wingo здійснює експрес-авіадоставку вантажів з Бельгії. Терміни доставки, з урахуванням митного оформлення вантажу, становлять 4-5 днів, при цьому фахівці нашої компанії проводять всі роботи «від А до Я».

Переваги авіадоставки вантажів з Бельгії в нашій компанії:

Товари з Бельгії
Доставка вантажів з Бельгії авіа і автомобільним транспортомБельгія - високорозвинена індустріальна країна, в столиці Бельгії Брюсселі знаходяться основні урядові установи Європейського Союзу.
Основу економіки Бельгії складають важка і хімічна промисловість, легка промисловість. З машинобудування особливо розвинені автоскладальна, електротехнічна і радіоелектронна. Країна є центром обробки алмазів, країна відома виробництвом натуральних і синтетичних килимів, килимових покриттів.

З Бельгії, в основному експортують такі види продукції як: сталь і кольорові метали, обладнання, автомобілі, вироби з пластику, добрива, барвники, лікарські препарати, діаманти і ювелірні вироби, килими та килимові покриття, і інші. Більше 75% експорту Бельгії припадає на країни Євросоюзу.

Зазвичай товари з Бельгії доставляються автомобільним та авіатранспортом, в далеке зарубіжжя - морським і авіатранспортом. Для швидкого перевезення цінних товарів, швидкогоборотного товару, зразків виробів використовується авіаційний транспорт.

Шукаєте оперативний спосіб вантажоперевезення з Бельгії «під ключ»?

Залиште заявку, і наші менеджери оперативно підготують для Вас вигідну пропозицію!