Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка з Іспанії


Наша компанія здійснює термінову авіадоставку вантажів з Іспанії за 5 днів, «під ключ» - з урахуванням митного оформлення.

Переваги авіадоставки вантажів з Іспанії в нашій компанії:

Товари з Іспанії

Доставка вантажів з Іспанії авіа іі морським транспортомІспанія – це економічно високорозвинена країна, член ЄС, за обсягом ВВП в 2013 році країна зайняла 12-е місце в світі. У країні розвинена як промисловість (важка, харчова, легка), так і сільське господарство. При цьому сільськогосподарський сектор в великій мірі датується державою. Важливу статтю доходів країні забезпечує туристична сфера. Так, в 2013 році чистий дохід від туризму склав 4,5 млд. євро.

Іспанія експортує автомобілі, судна, обладнання, господарські товари, дитячі іграшки, продукцію хімічної галузі, металеві вироби різного призначення, взуття та одяг, продукти харчування, сувенірну продукцію, і інші товари. За обсягами експорту взуття країна посідає 3-е місце в світі.

Доставка вантажів з Іспанії здійснюється, в основному, морським, автомобільним та авіатранспортом. Для максимально швидкої і безпечної доставки зазвичай використовується авіатранспорт.

Бажаєте здійснити вантажоперевезення з Іспанії «під ключ», з «білими» документами і в найкоротші терміни?

Телефонуйте або залиште заявку - ми надішлемо Вам підрахунок вартості найближчим часом!