Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Туреччини


Наша компанія здійснює термінову авіадоставку вантажів з Туреччини за 5 днів, «під ключ» - з урахуванням митного оформлення.

Переваги авіадоставки вантажів з Туреччини в нашій компанії:

Товари з Туреччини

Доставка вантажів з Туреччини авіа і морським транспортомТурція - досить високо економічно розвинена країна Малої Азії. За обсягами ВВП країна в 2013 році займала 17-е місце в світі. У Туреччині розвинені як важка, так і легка, харчова, хімічна промисловість. Швидко розвивається сфера туризму.

З країни, в основному, експортуються такі види товарів як автомобілі, судна, тканини і одяг, шкіра та вироби зі шкіри, продукція хімічної промисловості, побутова техніка та електроніка.

Мабуть, найпопулярний вид продукції, що доставляється з Туреччини в Україну - це одяг. Турецький одяг, часто, не поступається за якістю європейському, однак коштує дешевше.

Авіадоставка товарів з Туреччини зазвичай здійснюється морем + автотранспортом, або морським та авіатранспортом. Авіатранспорт використовується для швидкої доставки дорогої продукції, оскількипри  авіадоставці забезпечується максимальна безпека вантажів.
 
Шукаєте швидкий спосіб вантажоперевезення з Туреччини «під ключ», з «білими» документами і в найкоротші терміни?

Телефонуйте або залиште заявку, ми надішлемо Вам підрахунок вартості в найкоротші терміни.