Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Італії


Наша компанія здійснює експрес-авіадоставку вантажів з Італії в терміни до 5-ти днів, «під ключ» - з урахуванням митного оформлення.

Авіадоставка - не тільки найшвидший, але і найбезпечніший спосіб транспортування вантажів, тому авіадоставку часто використовують для перевезення цінних вантажів.

Переваги авіадоставки вантажів з Італії в нашій компанії:

Товари з Італії

Доставка вантажів з Італії авіа і морським транспортомІталія - ​​це розвинена індустріально-аграрна країна, що задає тон в світі моди і володіє багатим культурним спадком, завдяки чому щороку приваблює мільйони туристів.

Однез найбільших ВВП Італії в Європі забезпечується машинобудування, металургією, хімічною, легкою і харчовою промисловістю і, звичайно ж, сферою послуг. Економіка в країні розвинена нерівномірно, є велика диспропорція між Північчю країни з високою концентрацією виробництва, розвиненою сферою послуг, більш високим добробутом мешканців, і біднішим аграрним Півднем.

Основні промислові центри Італії такі: Генуя, Спеція, Ліворно, на півдні в Неаполі суднобудування розвинене, Таранто, Мессіні, Палермо, Мілан, мантії, Равенн, Ферраро, Приоло, Джела, Неаполь, Кальярі, Порто-Торрес, Ломбардія, П'ємонт, і інші.

В основному, з Італії доставляються такі категорії продукції як: автомобілі і автобуси, мотоцикли та мопеди, трамваї і тролейбуси, автобільні комплектуючі, судна, промислове обладнання, велосипеди, сільгосптехніка, велика і дрібна побутова техніка, пластмасові вироби та вироби з гуми, одяг і взуття, продукти харчування, художні вироби, косметика, ювелірні вироби, і багато іншого.

Вантажоперевезення з Італії по Європі здійснюються авто, авіатранспортом і морським транспортом, в далеке зарубіжжя - морським і авіатранспортом. Авіадоставка вантажів з Італії дозволяє транспортувати товари в найкоротші терміни і забезпечує їх максимальну безпеку.

Шукаєте швидкий спосіб доставки вантажів з Італії «під ключ», з швидким кваліфікованим розмитненням? Або, навпаки, потрібно доставити вантаж в цю сонячну країну?

Телефонуйте або залиште заявку, і ми оперативно надамо Вам підрахунок вартості послуг!