Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Експрес-авіадоставка вантажів

Доставка вантажів з 230 країн за 5 днів
Експрес-авіадоставка вантажів
Експрес-авіадоставка в Wingo - це доставка вантажів з / в 230 країн всього за 5 днів + реальні фінансові гарантії.
Розмитнення вантажів - за 1 день.

Наша компанія здійснює перевезення вантажів ( "під ключ" або фрахт) з будь-якого і в будь-який куточок світу в терміни до 5 днів, з урахуванням розмитнення. Ми надаємо офіційну документацію на вантажі і, таким чином, допоможемо Вам мінімізувати ризики на етапах перевірки постачальника, закупівлі товару, замитнення, доставки і його розмитнення.

Ключові переваги авіадоставки вантажів в нашій компанії:При замовленні авіадоставки вантажів ми гарантуємо:

  • Терміни доставки до 5-ти днів. Оптимізовані бізнес-процеси дозволяють нам давати тверді гарантії на терміни авіадоставки вантажів до 5-ти днів (з урахуванням митного оформлення). Ми документально гарантуємо виплату штраф в розмірі 1% за кожен день прострочення.
  • Відмінне співвідношення термінів і вартості авіадоставки і доступності послуги.
  • Доставка «під ключ» (з мінімальним залученням замовника) або фрахт.
  • Вантажоперевезення в будь-якому напрямку. Ми здійснюємо глобальні імпортні та експортні авіаційні вантажоперевезення - географія наших послуг включає 220 країн світу.
  • Доставку до складу або до дверей (безкоштовну доставку по Києву).
  • Персональний підхід. Для нас кожен клієнт унікальний, тому кожному замовнику ми надаємо персонального консультанта. В його обов'язки входить підбір оптимальних умов авіаперевезення вантажів, економія витрат замовника на всіх етапах і забезпечення підготовки документації з урахуванням специфіки його бізнесу.
  • Кваліфіковане оформлення супровідної документації будь-якої складності.
  • Максимальний рівень безпеки транспортування вантажів. Доставка вантажів літаком і логістика в аеропортах характеризується забезпеченням максимальної безпеки.
  • Безкоштовне забирання вантажу в країні відправлення.
  • Страхування вантажу.

Швидка авіадоставка вантажів в нашій компанії - це прогнозованість термінів доставки продукції, фактор прискореної оборотності товарів, оперативного розширення асортименту, випередження конкурентів в поставках нових видів продукції, гарантія повної відповідності документації вимогам фіскальних органів, а значить - це найважливіша складова успішного бізнесу!

Послуги з авіаперевезення вантажів з Wingo - це також демократичні тарифи, максимальна безпека вантажу і значна економія Вашого часу завдяки комплексним послуг!