Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Міжнародна доставка вантажів: "під ключ" / фрахт


Наша компанія здійснює доставку вантажів з Китаю, Польщі та інших країн ЄС на вигідних умовах:


Китай


Фрахт: від $ 3,3 / кг., Термін доставки 5-7 днів.
"Під ключ": від $ 6,5 / кг., Термін доставки 7-9 днів.


Польща


Фрахт: від $ 0,15 / кг., Термін доставки 2-3 дні.
"Під ключ": від $ 1,5 / кг., Термін доставки 3-5 днів.


Інші країни ЄС


Фрахт: від $ 0,25 / кг., Термін доставки 7-10 днів.
"Під ключ": від $ 1,5 / кг., Термін доставки 10-12 днів.Наші перевагиВласний кур'єрський термінал WELT EXPRESS в Києві (Борисполі)

Завдяки власному кур'єрського терміналу WELT EXPRESS ми суттєво скоротили терміни обробки вантажів в аеропорту Бориспіль (вантаж з аеропорту відразу ж потрапляє на наш термінал для проведення митних процедур). Таким чином, наші клієнти уникають ризику непередбачених затримок через проведення стандартного огляду вантажу на митниці, а також звільняються від необхідності оплачувати термінальний збір за завезення, простій і зберігання вантажів.

Все це дозволяє нам скоротити терміни вантажоперевезення в цілому, а також давати тверді фінансові гарантії термінів доставки «під ключ».Склади в Китаї та Польщі

Наявність власних складів в Польщі і Китаї дозволяє максимально оперативно консолідувати і відправляти вантажі з цих країн та інших регіонів Європи, контролювати процес вантажоперевезення на всіх етапах. А також перевіряти наявність і якість продукції за запитом, надавати ряд супутніх послуг (проведення валютних операцій в Китаї, і ін.).Фінансова гарантія термінів доставки

Завдяки власній інфраструктурі і оптимізованим бізнес-процесам ми здійснюємо вантажоперевезення точно в термін. Ми беремо на себе договірні фінансові зобов'язання за термінами доставки і готові виплачувати штраф за кожен день прострочення терміну.
Персональний менеджер

Кожному клієнту ми виділяємо персонального менеджера, який супроводжує його на всіх етапах доставки вантажу. Персональний менеджер допомагає підібрати оптимальні умови вантажоперевезення, забезпечує оформлення документації, максимально враховує специфіку бізнесу і вимоги фіскальних служб, надає повну інформаційну підтримку. Крім того, наявність персонального менеджера позбавляє необхідності мати кілька контактних осіб в рамках одного перевезення, що істотно заощаджує час, фінансовий ресурс, а іноді і нерви клієнта.

У нашій компанії доставка вантажів «під ключ» в супроводі персонального менеджера - це є оптимальне рішення для середнього бізнесу, який здійснює регулярні вантажоперевезення без утримання штату логістів та митних брокерів.


Безкоштовні митно-брокерські послуги на нашому кур'єрському терміналі WELT EXPRESS
Для замовників вантажоперевезень за умовами «під ключ» / фрахт послуги митного брокера не тарифікуються.

Наш кур'єрський термінал WELT EXPRESS знаходиться за адресою:
м Бориспіль, вул. Броварська 1А
Для отримання консультації звертайтеся до наших фахівців:

+38 (067) 249-31-54

sales@wingo.com.ua