Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти

Пошук постачальників і постачання продукції з Індії «під ключ»

Пошук постачальників і постачання продукції з Індії
Пошук постачальників і постачання продукції з Індії «під ключ»
Наша компанія пропонує нову на українському ринку послугу - пошук постачальників і постачання продукції з Індії «під ключ».
Чому індійська промисловість представляє великий інтерес для українських імпортерів?


На сьогодні левову частку українського імпорту складають промтовари з Китаю. Однак все більше підприємців залишаються незадоволені співвідношенням «ціна / якість» китайських товарів і укладають договори з виробниками з інших країн. Провідну позицію в цьому списку займає Індія, адже у багатьох товарних групах індійські товари при незначно вищій вартості значно виграють за якістю в порівнянні з китайськими. Саме індійська продукція на глобальному ринку займає «золоту середину» в співвідношенні «ціна / якість» в таких товарних групах, як:
 • пластмасові вироби;
 • верстати та промислове обладнання;
 • тканини і барвники для тканин;
 • бавовняний одяг;
 • вироби з металу;
 • хімікати;
 • добрива;
 • фармацевтичні препарати;
 • запасні частини для машин і агрегатів (компресори, насоси, і ін.).
Важливий фактор, який полегшує співпрацю з індійськими виробниками – те, що індуси вільно володіють англійською мовою, адже в Індії він має статус другої державної.

В кінці, імпортери зазначають, що при співробітництві з індійськими партнерами значно рідше (ніж у випадку з китайськими) стикаються з випадками фальсифікації, шахрайства, припущень помилок в номенклатурі, і т.п. Це пояснюється відмінностями в культурі Китаю і Індії. Якщо Китай - комуністична країна, десятиліттями знаходилася під культурним впливом СРСР, то Індія - це колишня англійська колонія з більш відповідальним ставленням до праці і непоширеною практикою крадіжок / фальсифікацій на робочих місцях.

Виробництво і промисловість Індії

Республіка Індія є сьомою за величиною в світі країною. Країна володіє розвиненою промисловістю і торговими зв'язками, її економіка інтенсивно інтегрується зі світовою. В Індії розвинена важка індустрія, нафтопереробна промисловість, машинобудування, хімічна та легка промисловість. За обсягами виробництва сталі Індія займає одне з провідних місць в світі. У стані розвинене машинобудування (корпорація Tata, і інші). Легка промисловість Індії також займає важливе місце в економіці країни. Близько 25% експортної продукції становить текстиль. По виробництві бавовняних тканин і виробів з джгута Індія є однією з провідних країн світу. Текстильні фабрики знаходяться у всіх великих містах країни. Також Індія є найбільшим світовим постачальником рису, ефірних масел, чаю, спецій, дорогоцінних каменів і металів.

Сьогодні основними торговими партнерами Індії є Сполучені Штати Америки, Європейський Союз, ОАЕ і Китай. Сприятливе економічне середовище і перспективи роблять Індію привабливою для вливання інвестицій.
Етапи надання послуги «пошук постачальників і постачання продукції з Індії «під ключ »в нашій компанії:

Крок перший. Підбір та аналіз виробників.

Першим етапом в пошуку постачальника є підбір і аналіз наявних в країні виробників. Власне, для того, щоб замовити пошук постачальника, необхідно залишити заявку. Слід вказати тип і технічні характеристики товару, який планується імпортувати. Ефективність пошуку постачальника буде істотно вища, якщо в заявці вказати якомога більше інформації про товар. Зробити заявку можна будь-яким зручним для Вас способом: по електронній пошті, по телефону або через форму, розміщену на сайті.
Заявка буде оброблена фахівцями вже найближчим часом і з Вами зв'яжуться для уточнення деталей. Підготовка пропозиції займає від 3 до 7 днів.
В пропозиції враховуються абсолютно всі деталі, які вважаються важливими для поставки товару:
 • назва підприємства в Індії, яке виробляє потрібний товар;
 • загальна інформація про підприємство і контактні особи (номер телефону, електронна пошта, факс, сайт)
 • перевірка та надання всіх сертифікатів на продукцію, яка випускається підприємством;
 • терміни виготовлення і обсяги мінімальної партії товару;
 • характеристики упаковки товару;
 • вартість і способи оплати.

Крок другий. Пробна партія продукції.

Перш ніж налагоджувати постачання продукції з Індії, замовнику проводиться доставка зразків продукції від декількох різних постачальників. Попередньо всі зразки проходять контроль якості та відповідності всім нормам. Передача зразків замовнику дозволить самостійно оцінити якість і відповідність характеристик товару. Залежно від вибору конкретного варіанту, проводиться оперативний підрахунок вартості імпорту товару з Індії. У формуванні ціни також грає роль обсяг партії і інші параметри, які можна уточнити у наших менеджерів.


Третій крок. Підписання договору на поставку товару з Індії.

На даному етапі ми намагаємося максимально оптимізувати процес підготовки і відправки товару.

В комплекс робіт входить наступне:
 • Фахівці компанії проводять в Індії перевірку якості партії товару, його кількості і узгодження всіх деталей відповідно до договору. Сюди входить підготовка експортної документації та всіх необхідних дозволів.
 • Продукція упаковується відповідно до узгоджених норм. Далі партія готується до відправки обраним замовником способом доставки: кораблем або літаком.
 • Коли вантаж знаходиться в дорозі, замовник може в будь-який момент з'ясувати статус доставки.
 • Наша компанія працює з консонаментамі MBL / HBL. За рахунок цього забезпечується високий рівень безпеки при перевезенні.
 • Поставка відбувається в зазначені в договорі терміни.
 • По прибуттю партії товару, вона доставляється на склад замовника разом з усією відповідною документацією.
За безплатною кваліфікованою консультацією звертайтесь за тел.:

+38 (067) 249-31-54