Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка з Великобританії


Наша компанія здійснює екстрену авіадоставку вантажів з Великобританії за 4-5 днів, «під ключ» - з урахуванням митного оформлення.

Етапи авіадоставки з Англії в нашій компанії:

- Отримання вантажу у постачальника (відправника) і доставка в аеропрт- фрахт - розмитнення в Україні - за бажанням замовника - доставка до дверей.
Також ми проводимо оформлення супровідних документів, повністю беручи на себе цю частину роботи. Більш того - ми проводимо ці роботи безкоштовно!

Таким чином, ми беремо на себе абсолютно ВСІ роботи по доставці вантажів, економлячи масу часу наших замовників.

Переваги авіадоставки вантажів з Великобританії в нашій компанії:

Товари з Великобританії
Доставка вантажів з Великобританії авіа- і морським транспортомВеликобританія - найбільша держава Західної Європи, спадкоємиця Британської імперії (займала під час свого розквіту до 22% суші і об'єднувала чверть населення Землі). Столиця Великобританії Лондон є одним з основних світових фінансових центрів.

Економіка Великобританії є другою в Європі після економіки Німеччини. У країні розвинена важка, легка, харчова, хімічна промисловість, великий внесок в економіку робить туристична сфера (Лондон - найвідвідуваніше туристичний місто в світі). Тільки автомобільна і авіапромисловість країни роблять річний оборот понад 80 млд. фунтів стерлінгів.

З країни експортуються автомобілі, судна, літаки, вертольоти і комплектуючі для авіаційної промисловості, обладнання, побутову електроніку, меблі, товари для побуту, сувенірну продукцію, взуття, одяг, продукти харчування, і багато-багато іншого. Великобританія здійснює близько 10% світового експорту послуг - фінансових, брокерських, консультативних, а також послуг у сфері ІТ.

Доставка вантажів з Великобританії здійснюється морським, авіаційним та автомобільним транспортом. Авіадоставка - найшвидший, безпечний і надійний спосіб транспортування вантажів з країни.

Потрібна швидке вантажоперевезення з Великобританії «під ключ», з «білими» документами і в найкоротші терміни?

Телефонуйте або залиште заявку, ми надішлемо Вам підрахунок вартості в найкоротші терміни!