Ваш надійний бізнес-партнер!
Залишити заявку
Головна
Про нас
Питання та відповіді
Країни
Статті
Послуги
Контакти
Наші переваги
  • Більше 8 років на ринку
  • Більше 2000 клієнтів
  • Імпорт-експорт, 220 країн
  • Фрахт/доставка «під ключ»
  • Персональний консультант
  • Індивідуальний підхід до оформлення документів

Доставка вантажів з Вірменії


Компанія Wingo здійснює екстрену авіадоставку вантажів з Вірменії «під ключ», терміни доставки з розмитненням становлять 4-5 днів.

Переваги авіадоставки вантажів з Вірменії в нашій компанії:

Товари з Вірменії
Доставка вантажів з Вірменії авіа- і автомобільним транспортомВірменія – це гірська країна на Півночі Кавказу, чия економіка стала активно розвиватися лише в середині 90-х років минулого століття (після пережитого землетрусу в 1988 році і Карабахської війни 1988-1994 рр.). Основу економіки Вірменії складають сільське господарство, машинобудування і металообробка, виробництво будматеріалів, хімічна і ювелірна промисловість (виплавка золота, огранка діамантів, виробництво ювелірних прикрас).

Країна експортує ювелірні прикраси (вироби із золота, діамантів та інших доргоцінних каменів), лікеро-горілчану продукцію, мінеральні добрива, натуральний шовк, будівельний камінь (мармур, базальт, травертин, і інші).

Доставка вантажів з Вірменії здійснюють залізничним, авто та авіатранспортом. Оскільки Вірменія – це гірська країна і багато її регіонів є важкодоступні по суші, доставка товарів авіатранспортом є найзручнішим способом вантажоперевезь. Також авіадоставка дозволяє економити час і забезпечує максимальну безпеку вантажу, що особливо актуально при перевезенні дорогих товарів.

Шукаєте швидкий і безпечний спосіб вантажоперевезення з Вірменії, доставка документів з країни?

Залиште заявку, і наші менеджери швидко підготують для Вас вигідну пропозицію!